У чому різниця між пролонгованим і безперервним режимами носіння?

Питання відмінностей пролонгованого і безперервного режимів носіння контактних лінз хвилює багатьох пацієнтів. 

По суті, відмінність лише одна, і полягає вона в кількості днів, протягом яких дозволяється носити оптичні вироби, взагалі не знімаючи, навіть під час сну. Безперервний режим передбачає довший термін використання.

 

Лінзи з безперервним режимом можна носити до 30 днів, з пролонгованим - до 7 днів (6 ночей)

І ті, і інші часто вибирають люди, які за родом діяльності зазнають труднощів з щоденним витяганням засобів корекції зору і забезпеченням належного догляду. Сюди можна віднести водіїв-далекобійників, мандрівників (особливо екстремалів), людей, які працюють вахтовим методом, а також тих, хто веде активний спосіб життя.

Нерідко «довгострокові» лінзи вибирають і ті пацієнти, які бажають кожен день добре бачити без необхідності піклуватися про своєчасне знімання оптичних виробів та очищення.

Крім того, засоби корекції безперервного 30-денного носіння нерідко рекомендуються як бандаж після операцій на сітківці, людям з бінокулярним розладом зору.

 

Серед переваг таких лінз виділяють наступні:

  • можна взагалі не знімати протягом усього періоду носіння, навіть на ніч (хоча офтальмологи радять хоч іноді давати очам відпочити);
  • можна забути про щоденний догляд і додаткові витрати на засоби догляду;
  • можна варіювати режим носіння;
  • почуття комфорту залишається з Вами весь час.

Найчастіше для виготовлення лінз тривалого безперервного носіння застосовується силікон-гідрогелевий матеріал, який забезпечує достатній рівень киснепроникності. Варто зазначити, що подібні засоби корекції протипоказані людям з підвищеною чутливістю очей, новачкам, а також тим, у кого раніше спостерігалися проблеми при носінні денних оптичних виробів або непереносимість контактних лінз.

Щоб визначити індивідуальні особливості і параметри Ваших органів зору, зверніться до лікаря-офтальмолога.

Він допоможе вибрати оптимальний варіант для хорошого зору і комфорту Ваших очей.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання