Чим відрізняються одноденні лінзи від лінз планової заміни?

На ринку оптики представлені різні види контактних лінз. Можна підібрати відповідні залежно від Вашого способу життя або потреб. 

 

Якщо розглядати контактну оптику з точки зору догляду, то найпростішим варіантом є контактні лінзи, які потрібно міняти кожен день (щоденної заміни). Після носіння їх необхідно утилізувати. Деякі користувачі задаються питанням: чи можна носити дані оптичні вироби довше зазначеного терміну, наприклад, протягом тижня? Лікарі-офтальмологи запевняють, що це категорично заборонено. Одноразові лінзи підходять тільки для носіння протягом одного дня. Їх ні в якому разі не можна залишати на очах на ніч. Серед їх переваг користувачі особливо відзначають зручність у використанні, а також відсутність необхідності в придбанні додаткових аксесуарів, наприклад, контейнерів або розчинів.


У порівнянні з лінзами, призначеними для двотижневого використання, вони відрізняються високою стерильністю. У зв'язку з тим, що пацієнт не використовує їх повторно, на поверхні не встигають накопичуватися ліпідні і білкові відкладення. Крім того, поверхня не пошкоджується через регулярне надягання і зняття. Лінзи планової заміни вважаються сьогодні більш доступними, так як їх ціна нижча, ніж вартість «одноденок». Їх можна носити протягом місяця - від двох до чотирьох тижнів. Після кожного використання вони підлягають обов'язковій обробці і зберіганню в спеціальному розчині в нічний час. Якщо оптичні вироби розраховані на носіння протягом 14 днів, то утилізувати їх необхідно після цього терміну, незалежно від того, скільки разів за два тижні Ви їх одягали.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання