Які переваги мають лінзи на місяць?

На сучасному ринку оптики представлений широкий асортимент засобів корекції, призначених для різних режимів заміни. Хтось вважає за краще вибирати одноденні лінзи, хтось традиційні, що використовуються протягом півроку, а хтось тримається лінз на один місяць. У чому ж полягають їх переваги?Контактні лінзи, які потребують заміни один раз в 30 днів, не втрачають своєї популярності незважаючи на широку поширеність «одноденок». Вони коштують дешевше, ніж оптичні вироби на один день, проте при цьому не поступаються їм у зручності та безпеці в процесі експлуатації. Справа в тому, що за рахунок відносно невеликого терміну використання на їх поверхні не встигає накопичуватися багато протеїнових, ліпідних та інших забруднень. З огляду на цей факт нескладно припустити, що дані оптичні вироби не вимагають після носіння проведення ферментного або механічного очищення і в більшості випадків їх власникові досить придбати багатофункціональний або універсальний розчин.

 

Деякі з моделей користувачі можуть носити не тільки вдень, знімаючи лінзи з очей на час сну, але і в пролонгованому режимі. Вони забезпечують якісний зір людям, що страждають як на короткозорість, так і далекозорість. Як правило, дані оптичні вироби відрізняються невеликою товщиною по центру, що дозволяє кисню найкраще проникати до рогової оболонки і знижує ризик гіпоксії. 


Якщо Ви тільки плануєте перейти на використання лінз після звичайних окулярів, то, найімовірніше, лікар-офтальмолог порекомендує Вам або «одноденки», або моделі планової заміни, так як саме вони вважаються найбільш безпечними для зорових органів.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання