Поради щодо вибору контактних лінз для поїздок

Судячи з відгуків часто подорожуючих людей з порушеннями зору, вони зробили свій вибір на користь контактних лінз, так як цей вид оптичних виробів набагато більш зручний при переміщеннях і активному відпочинку. А які ж саме лінзи вибрати мандрівникові з усього різноманіття представлених моделей? На що орієнтуватися?

 

Опитування, проведене серед кількох тисяч користувачів засобів контактної корекції, показало наступні результати: майже 92% опитаних заявили, що при будь-яких подорожах в інші міста або країни, а також просто при активному відпочинку, вони вважають за краще користуватися лінзами щоденної заміни. При цьому учасники опитування привели безліч прикладів, чому вони віддають перевагу цим оптичним виробам перед лінзами щомісячної або квартальної заміни.

 

У які неприємні ситуації може потрапити користувач контактних лінз в дорозі:

  1. При спробі зняти на ніч лінзу вона впала в раковину і була змита водою. Людина, яка втратила її, намагалась купити в аптеці нову пару, але їй не продали лінзу без рецепта. Довелося звернутися до лікаря, потім обійти кілька оптичних салонів, і після довгих переговорів і подолання мовного бар'єру довгоочікувана пара була придбана.
  2. Молода людина приїхала на острів зайнятися дайвінгом і при спробі надіти лінзу перед зануренням порвала її. Запасної пари у нього не було, тому нічого не залишалося, як повертатися в готель на материк за запасною парою і втрачати дорогоцінний час.
  3. Крім цього, при перельотах Ви не зможете провезти з собою великий флакон з розчином, так як правилами міжнародних перевезень заборонено проносити на борт рідини об'ємом більше 100 мл, доведеться переливати розчин в менший флакон або здавати великий в багаж. Крім цього, перепади тиску можуть пошкодити або порушити герметичність упаковки.

 

Порада: в подорожі надзвичайно зручно брати із собою розчини або краплі у форматі монодози або спрею.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання