Facebook Pixel

Чи можна нашкодити очам, використовуючи пероксидний розчин для лінз?

Будь-який пероксидний розчин містить перекис водню, який ефективно очищає і дезінфікує лінзи без необхідності механічного впливу. Про відмінні властивості таких рідин відомо багатьом, але далеко не всі готові вибирати саме такий варіант догляду за оптичними виробами через острах нашкодити очам.

 

Пероксидна очисна система - це склад, розроблений на основі перекису водню, вона по-іншому називається системою холодного кип'ятіння. Особливістю перекису водню є його проникаюча здатність. Він проникає в мікробні біоплівки, що не в змозі зробити багатофункціональні розчини з консервантами.

 

Пероксидний розчин абсолютно безпечний для очей. Більш того, він прекрасно підходить людям з підвищеною чутливістю і зі схильністю до алергії, оскільки в ньому повністю відсутні консерванти. Побоювання з приводу можливого хімічного опіку рогівки ока, виникнення роздратування будуть необгрунтованими. Концентрація перекису водню низька - не більше 3%, її рівень стабілізується фосфатами, хлористим кальцієм і ін.

Використання пероксидного розчину викликає негативні наслідки тільки в двох випадках:

 

  • термін придатності минув, і концентрація перекису змінилася (в залежності від умов зберігання і реакції з іншими компонентами складу);
  • перекис не нейтралізований, і тому рогівка очей може отримати опік: дуже важливо дотримуватися інструкції виробника і витримувати лінзи в розчині від 6 годин зі спеціальним металевим диском або використовувати додатковий засіб після вилучення лінз з рідини з перекисом (диск або засіб обов'язково додаються до кожної упаковки розчину).

 

З недоліків пероксидного системи можна виділити більш високу вартість (в порівнянні зі стандартними функціональними розчинами), необхідність нейтралізації. Такий продукт не застосовується для ополіскування і промивання лінз. Може не підійти для кольорових виробів.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання