В яких лінзах можна спати?

Згідно з дослідженнями, багато користувачів як мінімум один раз в житті засинали в контактних лінзах. Чи можна спати в них і чи існують засоби корекції, які зовсім не обов'язково знімати на ніч?

 

Так як багато людей, які страждають поганим зором, нерідко залишають лінзи на очах на ніч, незважаючи на всілякі заборони офтальмологів, виробники розробили унікальні матеріали для оптичних виробів, що пропускають до зорових органів максимально допустиму кількість кисню. Деякі з сучасних моделей відрізняються такою високою киснепроникністю, що людина може і забути про те, що змушена носити лінзи. Крім іншого, дані оптичні вироби розробляються на основі біосумісних матеріалів, відомих своєю високою зволоженістю і стійкістю до утворення ліпідних і протеїнових відкладень. Завдяки цим якостям засоби корекції допускаються для носіння в гнучкому режимі, що дозволяє залишати лінзи на очах під час сну при необхідності. Вони чудово підійдуть тим користувачам, які потребують постійної корекції зору і вдень, і вночі, наприклад, туристам або водіям-далекобійникам, позбавленим можливості знімати і надягати засоби контактної корекції в стерильних умовах.

 

Якщо ж Ви маєте схильність спати в контактних лінзах днем ​​чи не знімати їх перед сном, то контактні лінзи, призначені для пролонгованого або безперервного носіння, підходять Вам набагато більше. Справа в тому, що при їх використанні немає взагалі ніякої необхідності навантажувати себе додатковими процедурами догляду, купуючи розчини для очищення та дезінфекції, а також контейнери для зберігання

 

Крім того, представлені оптичні вироби стануть незамінними під час тривалих поїздок і подорожей, так як вони не вимагають регулярної заміни. Звертаємо Вашу увагу, що підбір пролонгованих лінз повинен здійснюватися тільки кваліфікованим фахівцем, який врахує Ваші індивідуальні потреби і порекомендує відповідну модель, а також дасть поради щодо правильного використання.


Порада: в подорожі надзвичайно зручно брати із собою розчини або краплі у форматі монодози або спрею.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання