Facebook Pixel

Як застосовувати пероксидний розчин?

На сучасному ринку оптики представлений широкий асортимент супутніх товарів, серед яких особливе місце займають розчини для контактних лінз. І якщо більшості покупців зрозуміло, що таке універсальний або багатофункціональний засіб для очищення, то пероксидні викликають чимало запитань.

 

Основним компонентом пероксидних систем є перекис водню - безбарвна рідина, розчинна у воді, спирті або ефірі. Розроблені на її основі розчини незамінні для глибокого очищення оптичних виробів. На думку лікарів-офтальмологів, для багатьох пацієнтів, які страждають підвищеною чутливістю очей або схильних до алергічних реакцій, вони є єдиним виходом. Особливо часто фахівці рекомендують дану продукцію для догляду та дезінфекції традиційних засобів корекції, а також лінз планової заміни, що використовуються більше одного місяця. Особливою популярністю користуються такі розчини, як One Step від британського бренду CooperVision, Piiloset One Step від відомого фінського виробника Piiloset або Oxysin від італійського виробника Schalcon.

 

До складу кожного з них входить 3% есенція H2O2, яка прекрасно бореться з різними бактеріями і відкладеннями.

 

На думку фахівців, навіть 10 хвилин знаходження лінз в розчині досить для ефективної дезінфекції. Однак для того, щоб забезпечити повне знищення мікробів і бактерій, знадобиться не менше години. Таке очищення може займати від одної до чотирьох годин. Якщо ж необхідно видалити цисти акантамеби - аеробних організмів, що мешкають в грунті, стоячій прісній воді природних і штучних водойм, слід тримати лінзи в контейнері не менше шести годин. Буває і так, що деякі користувачі поспішають дістати засоби корекції з розчину якомога швидше. Однак перекис, що не встиг нейтралізуватися, може спровокувати печіння і дискомфорт в очах.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання