Як правильно доглядати за контейнером для лінз?

Багато користувачів знають, що контактні лінзи потрібно забезпечувати необхідним доглядом, що полягає в обробці спеціальним розчином для повноцінної дезінфекції. Подібну процедуру потребує і контейнер для їх зберігання.

 

Купуючи нову упаковку оптичних виробів, необхідно купити і новий контейнер, а попередній утилізувати. Кожен раз після одягання лінз треба виливати розчин, потім ретельно промити контейнер як всередині, так і зовні. Для цього можна використовувати тільки кип'ячену воду або спеціальний засіб. Під час очищення контейнера особливо уважно слід промити важкодоступні місця, так як саме в них найбільше скупчуються пил і ворс. Промивати варто не тільки самі чаші контейнера, але і його кришки.

 

Краплі води, що залишаються на стінках, можуть виявитися прекрасним середовищем для подальшого розмноження шкідливих бактерій і мікробів, тому його необхідно ретельно висушити. Чистий контейнер слід залишити сушитися, наприклад, на паперовому рушнику протягом 10-15 хвилин. Не варто для цього використовувати рушники з довгим ворсом, так як його дрібні частинки можуть залишитися всередині і тим самим зробити процес очищення марним. Зрозуміло, що під час сушіння контейнер слід перевернути догори дном, щоб всередині нього не залишилося жодної краплі.

 

Як правило, міняти контейнер слід не рідше, ніж один раз на місяць. Найбільший термін вжитку, після закінчення якого його слід замінити на новий, становить три місяці. 

 

Пам'ятайте, що правильно доглядати за контейнером також необхідно, як і за оптичними виробами. Це допоможе Вам позбутися від непотрібних проблем і зберегти зорові органи здоровими.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання