Скільки можна носити традиційні лінзи?

Як і вся медична продукція, лінзи мають певний термін придатності, після закінчення якого їх використання стає небезпечним для здоров'я очей. Важливо дотримуватися графіка заміни, щоб виключити появу інфекційних захворювань.  Розглянемо, який максимальний термін експлуатації мають традиційні лінзи.

 

Традиційні контактні лінзи - це оптичні вироби, які розраховані на тривалий час носіння (від 6 місяців). Дана продукція має відносно низьку вартість в порівнянні з одноденними моделями і товарами планової заміни. Часто саме цей фактор є вирішальним при покупці традиційних лінз. Вони користуються популярністю у тих, хто шукає якісний продукт за розумною ціною.

 

Слід враховувати, що лінзи даного типу потребують особливо ретельного догляду. Протягом дня на їх поверхні накопичуються бактерії, мікрочастинки сміття і пилу.

З плином часу на контактній оптиці утворюються білкові і ліпідні відкладення, які можуть спричинити появу інфекцій.

Для очищення традиційних лінз використовуються спеціальні розчини.

Рекомендується щодня знімати їх і знезаражувати в контейнері. Крім того, раз на 2-3 тижні потрібно обробляти вироби ензимними засобами для видалення молекул білків і муцинів з поверхні гідрогелевого матеріалу.

 

Скільки можна носити традиційні лінзи?

Як правило, дані товари розраховані на носіння від півроку до 9 місяців. При дотриманні правил догляду деякі моделі можуть використовуватися до одного року. Виняток становлять традиційні лінзи з терміном служби до 18 місяців і 2 років. Однак носіння такої оптики не рекомендується дітям і пацієнтам з підвищеною чутливістю очей. Перед покупкою даних товарів необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем-офтальмологом і переконатися, що вони підходять у Вашому конкретному випадку.

 

Основні переваги традиційних лінз

  • хороше співвідношення ціни і якості;
  • відмінні оптичні властивості;
  • чітка фіксація.

Незважаючи на те що зараз широко поширені одноденні і двотижневі вироби, контактна оптика піврічного носіння все ще залишається відносно популярною, і багато користувачів вважають її навіть більш зручною.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання