Чи виробляються гіпоалергенні розчини по догляду за контактними лінзами?

Алергія та інші системні захворювання органів зору можуть загострюватися при носінні контактних лінз. Це може відбуватися як через індивідуальну непереносимість окремих речовин в складі оптичних виробів, так і через вміст алергенів в багатоцільових розчинах. Чи продаються засоби догляду за оптикою без алергенів?

 

На сьогоднішній день існує дуже багато продукції, призначеної для пацієнтів зі схильністю до алергії або підвищеною чутливістю очей.

 

Такі багатофункціональні розчини не містять в своєму складі алергени, які можуть викликати почервоніння, запалення, подразнення очей та інші неприємні відчуття, що погіршують якість зору.

 

Гіпоалергенні засоби по догляду також ефективно працюють проти цілого ряду різних мікроорганізмів (в тому числі грибків і бактерій), забезпечуючи якісну дезінфекцію оптичних виробів. При цьому їх склади відрізняються нетоксичність по відношенню до тканин зорових органів. Нижче представлені приклади продукції, яка підійде алергікам і тим, кого не влаштовує нинішній засіб очищення і дезінфекції.

 

Opti-Free Express

Opti-Free Express має сильну антимікробну дію завдяки застосуванню активного компонента Aldox. Рідина ефективно бореться з різними видами грибка і бактерій. Крім антимікробної дії, розчин забезпечує дуже якісну очистку оптики: він не тільки зволожує і промиває лінзи, але і видаляє протеїнові і жирові відкладення з поверхні.ReNu MultiPlus

ReNu MultiPlus не тільки здійснює очищення контактних лінзи від всіх білкових відкладень, що накопичуються на поверхні виробу в процесі використання, але і зволожує, захищає очі від найпоширеніших видів бактерій, які провокують інфекції. Маючи запатентовану унікальну формулу, ReNu MultiPlus виконує цілий комплекс корисних дій.Avizor Unica Sensitive

Багатофункціональний розчин з додаванням гіалуронової кислоти для щоденного догляду за м'якими контактними лінзами від компанії Avizor InternationalРозчин Avizor Unica Sensitive необхідний в період виникнення синдрому «сухого ока», при подразненні, викликаному носінням контактних лінз, а також при непереносимості інших багатофункціональних розчинів.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання